• Ładne.

  Schlüter-SHELF ma swoje zalety nie tylko w prysznicach. Półka w eleganckim designie STYLE oferuje praktyczne miejsce do zagospodarowania wszędzie tam, gdzie płytki będą układane lub są już ułożone. Na przykład w formie Schlüter-SHELF-E – ta praktyczna półka narożna oferowana jest w trzech formach.

 • Stabilne.

  Półkę Schlüter-SHELF-W wbudowuje się w powierzchnie z płytek w trakcie płytkowania. Jej ramiona mocujące całkowicie schowane są pod płytkami. Dzięki temu półka jest bardzo odporna na obciążenia, a mimo tego elegancka.

 • Szybkie w montażu.

  Wszystkie półki Schlüter-SHELF montuje się bez wiercenia. Podczas, gdy Schlüter-SHELF-N łatwo wbudowuje się w trakcie układania płytek w przewidziane w tym celu nisze Schlüter-KERDI-BOARD-N, półki Schlüter-SHELF-E można wykonywać później na istniejących powierzchniach.

 • Schlüter®-SHELF-E-S1

  PURE

  TSSG

 • Schlüter®-SHELF-E-S2

  SQUARE

  TSI

 • Schlüter®-SHELF-E-S3

  WAVE

  TSDA

 • Schlüter®-SHELF-W-S1

  SQUARE

  EB

 • Schlüter®-SHELF-N-S1

  WAVE

  EB

 • Schlüter®-SHELF-E-S1

  PURE

  EB

Udostępnij

Schlüter®-SHELF – dekoracyjne półki do ścian z okładzinami z płytek

Półka i wzorniczy element do płytkowanych ścian

Schlüter-SHELF porządkuje łazienkę - w eleganckiej formie charakterystycznej dla wyrobów Schlüter. Praktyczne półki nadają się także do innych pomieszczeń mieszkalnych z płytkami: łatwo dają się one integrować w płytkowane powierzchnie w kuchni i oferują tam dużo miejsca na przyprawy i gadżety kuchenne. Regały ścienne w trzech różnych kształtach dają się wbudować bez wiercenia w siatkę spoin i wyglądają bardzo stylowo.

Wybierz odpowiednią półkę do własnego prysznica

W przypadku Schlüter-SHELF mamy do wyboru wzornicze warianty FLORAL, CURVE, PURE, SQUARE lub WAVE. Wzór ten można też znaleźć w odwodnieniu punktowym Schlüter-KERDI-DRAIN-STYLE lub odwodnieniu liniowym Schlüter-KERDI-LINE-STYLE. W ten sposób daje się uzyskać pasujący do siebie design łazienki.

Ponadczasowy design ze stali nierdzewnej z modnymi strukturami powierzchni

Albo klasycznie-eleganckie lub stonowane w połączeniu z płytkami i kolorami spoin. Półki Schlüter-SHELF w wykonaniach materiałowych ze szczotkowanej stali nierdzewnej lub strukturalnie powlekanego aluminium w kolorach: biel brylantowa matowa, czerń grafitowa matowa, beżowoszary, kremowy, brązowy, kość słoniowa, kamienny szary i ciemny grafitowy oferują rozwiązania do każdego stylu.

Montaż w istniejących rozwiązaniach

Schlüter-SHELF nadaje się do zabudowy nie tylko w trakcie płytkowania. Możliwe jest także bardo łatwe wykonanie jej w istniejących powierzchniach z zastaną siatką spoin: wymierzyć – ostrożnie usunąć zaprawę spoinową – założyć półkę – zasilikonować – GOTOWE!

Przegląd półek Schlüter-SHELF:
 

 • pięć różnych kształtów: trzy rozwiązania narożne, półka ścienna wisząca luzem i zabudowa w niszy
   
 • pięć różne wzory: FLORAL, CURVE, PURE, SQUARE lub WAVE
   
 • dwa różne materiały: szczotkowana stal nierdzewna lub strukturalnie powlekane aluminium TRENDLINE
   
 • montaż bez wiercenia przez integrację w siatkę spoin
   
 • rozwiązania narożna do wykonania w istniejących powierzchniach
 • Schlüter®-SHELF-E-S1

  Schlüter-SHELF-E-S1

  Schlüter-SHELF-E-S1 jest półką narożną w formie równoramiennego trójkąta. Półka o grubości 21 cm jest elementem szczególnie oszczędzającym przestrzeń i daje się zabudować w istniejące powierzchnie bez wiercenia.

 • Schlüter®-SHELF-E-S2

  Schlüter-SHELF-E-S2

  Schlüter-SHELF-E-S2 jest dającą się zabudować w istniejące powierzchni półką w formie podciętego kwadratu. Jak wszystkie wersje Schlüter-SHELF, jest ona wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej albo powlekanego strukturalnie aluminium i oferowana w kolorach TRENDLINE: kość słoniowa, kamienny szary lub ciemny grafitowy.

 • Schlüter®-SHELF-E-S3

  Schlüter-SHELF-E-S3

  Jeżeli istnieje potrzeba przechowywania wielu akcesoriów na niewielkiej przestrzeni, właściwym wyborem jest Schlüter-SHELF-E-S3. Prostokątna półka narożna nadaje się do zabudowania w istniejących powierzchniach i jak pozostałe wersje Schlüter-SHELF dostępna jest we wzorach FLORAL, CURVE, PURE, SQUARE i WAVE.

 • Schlüter®-SHELF-N-S1

  Schlüter-SHELF-N-S1

  W trakcie płytkowania w nisze Schlüter-KERDI-BOARD-N zabudowuje się Schlüter-SHELF-N. Półka tworzy pośredni element w niszy i pasuje do profili TRENDLINE jak również do odwodnień KERDI-LINE-STYLE i KERDI-DRAIN-STYLE.

 • Schlüter®-SHELF-W-S1

  Schlüter-SHELF-W-S1

  Prostokątna półka Schlüter-SHELF-W montowana jest w ścianie w trakcie układania płytek, przy czym płytki całkowicie zakrywają jej ramiona. Dzięki temu półka jest szczególnie wytrzymała. Jak pozostałe wersje Schlüter-SHELF jest ona montowana bez wiercenia i oczarowuje delikatnym designem.

Schlüter-SHELF-E: atrakcyjna półka do naroży ściennych

Montaż półek Schlüter-SHELF-E na istniejących powierzchniach

Elegancka półka ścienna: Schlüter-SHELF-W

Pobierz teraz materiały informacyjne gratis!

Produkty dopasowane do siebie

 • Schlüter-KERDI-LINE-STYLE

  Schlüter®-KERDI-LINE-STYLE

  Schlüter-KERDI-LINE-STYLE są eleganckimi ramkami konturowymi ze szczotkowanej stali nierdzewnej, pasującymi do odwodnień liniowych ze stali nierdzewnej. Przykrycia dostępne są w wariantach wzorów FLORAL, CURVE i PURE.

  Dalej
 • Schlüter-KERDI-DRAIN-STYLE

  Schlüter®-KERDI-DRAIN-STYLE

  Schlüter-KERDI-DRAIN-STYLE są eleganckimi pokrywami wzorniczymi ze szczotkowanej stali nierdzewnej bez ramek do zastąpienia lub wymiany w istniejących instalacjach. Przykrycia dostępne są w wariantach wzorów FLORAL, CURVE i PURE.

  Dalej

Udostępnij

Jeszcze pytania? Jesteśmy do Państwa dyspozycji!