Udostępnij

MyDesign by Schlüter-Systems

To szczególne barwne "coś"

Kość słoniowa, kamienny szary lub ciemny antracyt: takie warianty kolorystyczne są częścią naszej bardzo popularnej serii Schlüter®-TRENDLINE. Dzięki wysokiej jakości profilom lub półkom aluminiowym TRENDLINE można w najlepszy sposób zaprezentować aktualne trendy w dziedzinie związanej z płytkami.

Aby jednak naprawdę spełnić indywidualne życzenia kolorystyczne, nasza nowa seria MyDesign by Schlüter-Systems oferuje teraz jeszcze więcej: wybrane profile, półki SHELF i akcesoria można otrzymać w 190 kolorach RAL Classic - dla jeszcze większej swobody projektowej z tym pewnym barwnym "czymś"!

Odkryj różnorodność kolorów!

 • Różne odcienie zawarte są w palecie kolorów MyDesign, która bazuje na wachlarzu RAL K7 Classic (bez kolorów świecących i perłowych). Dzięki 190 odcieniom kolorów, w tej palecie barw znajdzie się coś dla każdego gustu i dla każdego celu. Niezależnie od tego, czy łazienka w domu ma być przekształcona w prawdziwą atrakcję dla oka z własnym ulubionym kolorem, czy też zamierzamy posłużyć się w naszej firmie wyraźnymi akcentami w zdefiniowanych kolorach: z MyDesign firmy Schlüter-Systems jest to bardzo łatwe do wykonania.

  Różne odcienie zawarte są w palecie kolorów MyDesign, która bazuje na wachlarzu RAL K7 Classic (bez kolorów świecących i perłowych). Dzięki 190 odcieniom kolorów, w tej palecie barw znajdzie się coś dla każdego gustu i dla każdego celu. Niezależnie od tego, czy łazienka w domu ma być przekształcona w prawdziwą atrakcję dla oka z własnym ulubionym kolorem, czy też zamierzamy posłużyć się w naszej firmie wyraźnymi akcentami w zdefiniowanych kolorach: z MyDesign firmy Schlüter-Systems jest to bardzo łatwe do wykonania.

Te produkty należą do MyDesign by Schlüter-Systems:

O tym, które poszczególne warianty produktów należą do asortymentu MyDesign, można dowiedzieć się bezpośrednio z cennika:

W zaledwie trzech krokach do Twoich produktów MyDesign

Prosto i szybko – jak zwykle w firmie Schlüter-Systems: produkty MyDesign można zamawiać w tradycyjny sposób przez e-mail lub telefon. Nasi pracownicy biurowi i doradcy terenowi chętnie udzielą Państwu wsparcia w realizacji projektów MyDesign. Możesz wcześniej określić swój prawidłowy numer artykułu, który zamawiasz:

 1. Wybierz produkt z programu MyDesign, np. QUADEC-AC: C / Q ...* A
   
 2. Wybierz wysokość  i uzupełnij nr artykułu *, np. 4,5 mm: C / Q 45 A
   
 3. Wybierz żądany kolor ze 190 odcieni RAL i podaj go obok numeru artykułu, np. RAL 6001
   
 • Przykładowy numer artykułu do zamówienia: C / Q 45 A w  RAL 6001

Bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia produkty są zestawiane do obróbki w naszej wysokowydajnej lakierni. Pracownicy naszego biura poinformują Państwo o przewidywanym czasie dostawy (na terenie Niemiec i innych krajów europejskich) po otrzymaniu zamówienia.

Pomoc do kalkulacji i ustalenia ceny

Abyś wiedział, jakich kosztów możesz się spodziewać przy realizacji projektu MyDesign, poniżej znajdziesz przegląd kalkulacji cenowej:

Ryczałt +  Cena produktu +  Dodatek = Cena
358,75 €    n.p. 400 €   n.p. 25,88 €   784,63 € 

 

 1. Ryczałt MyDesign (jednorazowo za kolor, niezależnie od ilości*): 358,75 €
  * Nawet jeśli kilka produktów w jednym kolorze zostanie połączonych w jednym zamówieniu, ryczałt MyDesign jest płatny tylko raz. Ryczałt nie podlega rabatom.
   
 2. Cena żądanego produktu (patrz cennik 24)
   
 3. Dodatek myDesign 3,24 € (A) / 6,47 € (B), każdy za sztukę lub metr
   
 4. Opcjonalnie: dopłata za wykonywanie perforacji (patrz cennik 24 na str. 340)

Państwa partner przy zamówieniu:

Chcesz zamówić produkty z programu MyDesign lub masz jakieś pytania? Nasi pracownicy biurowi i terenowi chętnie udzielą Państwu pomocy:

Schlüter-Systems w Polsce

FAQ

 • Ile kosztują powtórne zamówienia?

  Cena dla zamówień powtarzalnych jest kalkulowana w taki sam sposób jak dla zamówień wstępnych. W ten sposób ponownie naliczana jest ryczałtowa stawka 358,75 € za kolor. Dlatego zalecamy ostrożne i przewidujące określenie ilości zamówienia.

 • Czy istnieje minimalna ilość zamówienia?

  Nie, nie ma minimalnej ilości zamówienia. Możesz zamawiać u nas indywidualnie według swoich potrzeb. Dzięki temu produkty MyDesign są nie tylko doskonałe do realizacji dużych projektów, ale także doskonale nadają się do zastosowania w prywatnych projektach budowlanych.

Przedstawienia kolorów RAL dokonano za uprzejmą zgodą RAL GmbH, 53229 Bonn.

Udostępnij