• Inteligentne sterowanie domu Schlüter-Systems

    Aplikacjami Schlüter-LED-Color-Control i Schlüter-HEAT-CONTROL można wygodnie sterować oświetleniem LED serii Schlüter-LIPROTEC jak również elektrycznymi systemami ogrzewań podłóg Schlüter-DITRA-HEAT-E za pomocą smartfona lub tabletu.

Udostępnij

Do iOS i Androida: aplikacje Schlüter-Systems

Aplikacja do sterowania światłem

Schlüter®-LED-Color-Control

Schlüter-LED-Color-Control

Schlüter-LIPROTEC montaż światła jest dziecinnie prosty. A dzięki nowej aplikacji Schlüter-LED-Color-Control można sterować światłem w ełegancki sposób.

Profile świetlne, które wyposażone są w paski LED serii LT ES 9 mogą emitować ponad 16,7 milionów kolorów – sterować nimi można bezpośrednio z kanapy. Możliwe jest to z aplikacją Schlüter-LED-Color-Control. Umożliwia ona ustalenie do 16 ulubionych kolorów i ich szybki wybór. Poza tym zaprogramowane są 42 przejścia kolorów, które mogą odbywać się w różnej szybkości. Taśmy LED sterowane są za pomocą Bluetooth. Odbiornik Schlüter-LIPROTEC-EBR opracowany został specjalnie w tym celu i przy zabudowie nie zabiera dużo miejsca.

Aplikacja do Bluetooth jest darmowa dla urządzeń Android- i iOS.

Przegląd informacji o Schlüter-LED-Color-Control:

  • Łatwe sterowanie światłem z fotela - dzięki Bluetooth
  • Funkcja pamięci do 16 ulubionych kolorów
  • 42 zaprogramowane fabrycznie przejścia kolorów

Schlüter-LED-Color-Control (Android)

Schlüter-LED-Color-Control (iOs)

Grzej tak jak sobie życzysz stosując aplikację

Schlüter®-HEAT-CONTROL

System ogrzewania elektrycznego Schlüter-DITRA-HEAT-E oferuje możliwość celowego wykonania ogrzewanych powierzchni posadzek i ścian w połączeniu z zaletami mat oddzielających Schlüter-DITRA-HEAT. Jeżeli chcemy włączyć lub wyłączyć ogrzewanie lub ustalić temperaturę, do dyspozycji mamy regulator temperatury DITRA-HEAT-E-R-WIFI: pozwala on na sterowanie ogrzewania bezpośrednio z wyświetlacza dotykowego lub dynamicznie za pomocą aplikacji Schlüter-HEAT-CONTROL.

Niezależnie od tego, jak chcieliby Państwo ustawić system grzewczy Schlüter-DITRA-HEAT-E – aplikacja Schlüter-HEAT-CONTROL-App daje się sterować przez WLAN lub sieć komórkową i w ten sposób pozwala na maksymalną elastyczność. Za pomocą Schlüter-HEAT-CONTROL możemy w bardzo łatwy sposób regulować zdalnie system ogrzewania.

Schlüter-HEAT-CONTROL jest darmowym dodatkiem do DITRA-HEAT-E-R-WIFI.

Przegląd informacji o Schlüter-HEAT-CONTROL:

  • Oszczędzamy energię, przez włączanie ogrzewania tylko wtedy, kiedy jest potrzebne.
  • Kiedy wraca się do domu, pomieszczenia mieszkalne są wstępnie przyjemnie ogrzane.
  • Można dokonywać zdalnie zmian w czasowym planie ogrzewania.

Schlüter-HEAT-CONTROL (Android)

Schlüter-HEAT-CONTROL (iOS)

Udostępnij