• Inteligentne sterowanie domu Schlüter-Systems

  Aplikacjami Schlüter-LED-Color-Control, Schlüter-LED-ZONES-CONTROL i Schlüter-HEAT-CONTROL można wygodnie sterować oświetleniem LED serii Schlüter-LIPROTEC jak również elektrycznymi systemami ogrzewań podłóg Schlüter-DITRA-HEAT-E za pomocą smartfona lub tabletu.

Udostępnij

Do iOS i Androida: aplikacje Schlüter-Systems

Aplikacja do sterowania światłem

Schlüter®-LED-Color-Control

Schlüter-LED-Color-Control

Schlüter-LIPROTEC montaż światła jest dziecinnie prosty. A dzięki nowej aplikacji Schlüter-LED-Color-Control można sterować światłem w ełegancki sposób.

Profile świetlne, które wyposażone są w paski LED serii LT ES 9 mogą emitować ponad 16,7 milionów kolorów – sterować nimi można bezpośrednio z kanapy. Możliwe jest to z aplikacją Schlüter-LED-Color-Control. Umożliwia ona ustalenie do 16 ulubionych kolorów i ich szybki wybór. Poza tym zaprogramowane są 42 przejścia kolorów, które mogą odbywać się w różnej szybkości. Taśmy LED sterowane są za pomocą Bluetooth. Odbiornik Schlüter-LIPROTEC-EBR opracowany został specjalnie w tym celu i przy zabudowie nie zabiera dużo miejsca.

Aplikacja do Bluetooth jest darmowa dla urządzeń Android- i iOS.

Przegląd informacji o Schlüter-LED-Color-Control:

 • Łatwe sterowanie światłem z fotela - dzięki Bluetooth
 • Funkcja pamięci do 16 ulubionych kolorów
 • 42 zaprogramowane fabrycznie przejścia kolorów

Schlüter-LED-Color-Control (Android)

Schlüter-LED-Color-Control (iOs)

Zanurzeni w domowym świecie światła

Schlüter®-LED-ZONES-CONTROL

Schlüter-LED-ZONES-CONTROL
Schlüter-LED-ZONES-CONTROL
Zanurzeni w domowym świecie światła

Schlüter-LIPROTEC-ZONES jest sterowaniem do systemów LED Schlüter-LIPROTEC-EASY i -PRO. Zestaw startowy pozwala na indywidualne sterowanie i łączenie w strefy. System Bluetooth-Mesh umożliwia niezawodną obsługę różnych źródeł światła przez dłuższe odcinki LED. LIPROTEC-ZONES oferują 3 możliwości indywidualnego i komfortowego sterowania rozwiązaniami świetlnymi:

 • za pomocą pilota zdalnego sterowania znajdującego się w zestawie startowym
 • przez mobilne urządzenie z aplikacją
 • za pomocą dostępnego jako dodatek przełącznika obrotowego

Decyzja, jakie możliwości są najbardziej komfortowe, należy do Ciebie. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie do urządzeń Android oraz iOS. Poprzez łatwą obsługę menu ustawiać można indywidualne kolory światła i jego przejścia. Wybrane osobiste preferencje białego i kolorowego światła można zapisywać w aplikacji.

Dzięki LIPROTEC-EASY Plug & Play nie może być łatwiejsze: składniki zestawu startowego są już fabrycznie ze sobą połączone. Dla wprawnych użytkowników istnieje możliwość zastosowania sterowania LIPROTEC-ZONES w wersji PRO.

Przełącznik obrotowy

Nasze przełączniki obrotowe charakteryzują się bardzo łatwą, bezprzewodową obsługą. Można je łączyć z wieloma standardowymi ramkami serii 55. Odpowiedni moduł z adapterem znajduje się w każdym zestawie przełącznika obrotowego. Jeśli wolisz „wariant samodzielny”, możesz również zamontować przełącznik obrotowy LIPROTEC indywidualnie w ulubionym miejscu za pomocą naszej standardowej ramki.

Schlüter-LED-ZONES-CONTROL (ANDROID)

Schlüter-LED-ZONES-CONTROL (iOS)

Grzej tak jak sobie życzysz stosując aplikację

Schlüter®-HEAT-CONTROL

System ogrzewania elektrycznego Schlüter-DITRA-HEAT-E oferuje możliwość celowego wykonania ogrzewanych powierzchni posadzek i ścian w połączeniu z zaletami mat oddzielających Schlüter-DITRA-HEAT. Jeżeli chcemy włączyć lub wyłączyć ogrzewanie lub ustalić temperaturę, do dyspozycji mamy regulator temperatury DITRA-HEAT-E-R-WIFI: pozwala on na sterowanie ogrzewania bezpośrednio z wyświetlacza dotykowego lub dynamicznie za pomocą aplikacji Schlüter-HEAT-CONTROL.

Niezależnie od tego, jak chcieliby Państwo ustawić system grzewczy Schlüter-DITRA-HEAT-E – aplikacja Schlüter-HEAT-CONTROL-App daje się sterować przez WLAN lub sieć komórkową i w ten sposób pozwala na maksymalną elastyczność. Za pomocą Schlüter-HEAT-CONTROL możemy w bardzo łatwy sposób regulować zdalnie system ogrzewania.

Schlüter-HEAT-CONTROL jest darmowym dodatkiem do DITRA-HEAT-E-R-WIFI.

Przegląd informacji o Schlüter-HEAT-CONTROL:

 • Oszczędzamy energię, przez włączanie ogrzewania tylko wtedy, kiedy jest potrzebne.
 • Kiedy wraca się do domu, pomieszczenia mieszkalne są wstępnie przyjemnie ogrzane.
 • Można dokonywać zdalnie zmian w czasowym planie ogrzewania.

Schlüter-HEAT-CONTROL (Android)

Schlüter-HEAT-CONTROL (iOS)

Udostępnij