Udostępnij

MyDesign by Schlüter-Systems

Wykonujemy nadruki na profilach według Państwa designu

Obecnie najnowocześniejsza technologia druku jest decydującym czynnikiem w produkcji płytek i umożliwia uzyskanie do złudzenia realistycznych powierzchni drewnianych lub marmurowych. Daje to projektantom możliwość nieograniczonej fantazji.

Firma Schlüter-Systems już w programie TRENDLINE z powłoką strukturalną osiągnęła możliwie najbliższe podobieństwo kolorystyczne profilu do płytki. Teraz idziemy o krok dalej: popularne płytki ścienne i cokołowe można teraz optymalnie dopasować do wzoru płytek za pomocą najnowszej technologii druku. Dzięki temu harmonijna integracja skutecznej ochrony krawędzi z płytkami ceramicznymi udaje się doskonale.

Alternatywnie, jeśli chcesz zaakcentować obszary cokołu lub ściany, nowa technologia daje możliwość nadrukowania pożądanych motywów i wyrażenia w ten sposób swojej indywidualności.

Niezależnie od tego, który sposób wybierzesz, dzięki nowej technologii druku firmy SchlüterSystems jesteś o krok do przodu w kształtowaniu okładzin z profilami.

W przypadku pytań dotyczących MyDesign by SchlüterSystems, nasi doradcy techniczni w terenie oraz zespół sprzedaży techniki użytkowej chętnie służą pomocą. Dane kontaktowe można szybko znaleźć na naszej stronie internetowej. Cieszymy się na Państwa projekty z Schlüter-MyDesign

Te produkty należą do MyDesign by Schlüter-Systems:

O tym, które poszczególne warianty produktów należą do asortymentu MyDesign, można dowiedzieć się bezpośrednio z cennika:

W pięciu krokach do właściwego produktu:

Prosto i szybko – jak zwykle w firmie Schlüter-Systems: produkty MyDesign można zamawiać w tradycyjny sposób przez e-mail lub telefon. Nasi pracownicy biurowi i doradcy terenowi chętnie udzielą Państwu wsparcia w realizacji projektów MyDesign. Możesz wcześniej określić swój prawidłowy numer artykułu, który zamawiasz:

 1. Wybierz profil z programu MyDesign, np. QUADEC-AC: C / Q ...* DP 
   
 2. wybierz wysokość | uzupełnij o nr artykułu, np. 6 mm: C / Q 60 DP
   
 3. wybierz narożnik, zaślepkę, łącznik, np. C / EV / Q 60 DP
   
 4. prześlij próbkę płytki lub plik z żądanym motywem
   
 5. wydanie próbnego druku

Pracownicy naszego biura poinformują Państwo o przewidywanym czasie dostawy (na terenie Niemiec i innych krajów europejskich) po otrzymaniu zamówienia.

Pomoc do kalkulacji i ustalenia ceny

Abyś wiedział, jakich kosztów możesz się spodziewać przy realizacji projektu MyDesign, poniżej znajdziesz przegląd kalkulacji cenowej:

Ryczałt +  Produkt +  Akcesoria + Dodatek = Cena
461,25 €    n. p. 400 €   n. p. 116,84 €   n. p. 67,64 €   1045,73 € 

 

 1. ryczałt MyDesign (jednorazowo za motyw, niezależnie od ilości*): 461,25 €
  * Ryczałt nie podlega rabatom
   
 2. wybierz cenę żądanego profilu* (patrz cennik 24)
   
 3. cena żądanych narożników, zaślepek i łączników: ryczałtowo 29,21 € za sztukę
   
 4. dodatek MyDesign C: 16,91 € za metr

Państwa partner przy zamówieniu:

Chcesz zamówić produkty z programu MyDesign lub masz jakieś pytania? Nasi pracownicy biurowi i terenowi chętnie udzielą Państwu pomocy:

SCHLÜTER-SYSTEMS W POLSCE

FAQ

 • Ile kosztują powtórne zamówienia?

  Cena dla zamówień powtarzalnych jest kalkulowana w taki sam sposób jak dla zamówień wstępnych. W ten sposób ponownie naliczana jest ryczałtowa stawka 461,25 € za designu. Dlatego zalecamy ostrożne i przewidujące określenie ilości zamówienia.

 • Czy istnieje minimalna ilość zamówienia?

  Nie, nie ma minimalnej ilości zamówienia. Możesz zamawiać u nas indywidualnie według swoich potrzeb. Dzięki temu produkty MyDesign są nie tylko doskonałe do realizacji dużych projektów, ale także doskonale nadają się do zastosowania w prywatnych projektach budowlanych.

Udostępnij